Бахмут: Інститут-переселенець отримав нові меблі та техніку

Нові меблі й техніка, придбані за допомогою  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), поповнили навчальну базу Горлівського інституту іноземних мов, який через окупацію Горлівки переїхав до Бахмута.

Надана допомога суттєво поліпшила матеріальне становище інституту, забезпечила нові можливості для навчання студентів. Адже впродовж тривалого часу після вимушеного переїзду заняття проходили в погано пристосованих для потреб вишу приміщеннях, без належної матеріальної бази.

У січні цього року в інституті відбулася акція «ІНЯЗ» збирає друзів». Захід проходив за підтримки  Української ініціативи зміцнення суспільної довіри, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), зібравши чимало гостей, студентів, науковців  і співробітників вишу. Одним із результатів акції й стало придбання нових меблів та обладнання для інституту-переселенця.

У своєму зверненні директорат Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» щиро подякував усім, хто взяв участь у акції «ІНЯЗ» збирає друзів» та долучився до підтримки колективу вишу.

«Добре оснащені ресурсні центри іноземних мов і гуманітарних дисциплін, сучасний мультимедійний клас, зал для проведення наукових і методичних заходів значно вплинуть на підвищення ефективності освітнього процесу, — зазначає адміністрація інституту. — У найближчих планах ГІІМ урочисте відкриття бібліотеки вищого навчального закладу. Упевнені в подальшім успішнім розвитку нашого інституту і його плідній діяльності на ниві Бахмута, Донбасу й України».