Багатодітну родину з Чермалика привітали з Днем сім’ї

Представники Волноваського відділу поліції завітали в гості до родини, в якій виховуються п’ятеро дітлахів, аби привітати із святом та передати подарунки.

У селі Чермалик, яке знаходиться поблизу лінії зіткнення, проживає багатодітна сім’я з 4 хлопчиками та дівчинкою віком від немовляти до 10 років. Усі ці роки неоголошеної війни родина не залишала домівку. Після численних обстрілів подружжя раз за разом ремонтували будинок, відводили дітей до школи та перечікували чергову вогняну атаку у сховищі.

Батьки не мають високого доходу, однак усіма силами намагаються дати своїм діткам усе необхідне.

Взявши із собою солодкі подарунки, фрукти, іграшки, книжки та деякі інші продукти харчування, керівники Волноваського відділу поліції провідали родину та привітали її із сімейним святом.

Гурба малят під дзвінкий сміх «покерувала» поліцейською автівкою та детально роздивилася, як працює кожна її функція. А на останок чоловіча половина дітей твердо запевнила гостей, що свою майбутню професію вони вже обрали.

Віддавши частинку свого тепла, поліцейські отримали безцінний дарунок — щирі дитячі посмішки. Саме вони надихають, шостий рік поспіль нести службу в складних умовах та забезпечувати безпеку мирних жителів.

Волноваський відділ поліції в Донецькій області