Авдіївка: «Вулик» згуртовує активну молодь

Дві просторні кімнати, санвузол, літній майданчик. Так виглядає новий молодіжний центр в Авдіївці, створений для організації дозвілля активних підлітків та молоді.
Як зазначила в.о.начальника відділу у справах молоді, сім’ї та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Євгенія Васильєва, раніше у місті не було такого закладу. Тепер є сподівання, що цей центр стане своєрідною платформою для згуртування та активізації місцевої молоді.
Незважаючи на обстріли та періодичні перебої з водою та світлом, у молодіжному центрі вдалося завершити капітальний ремонт, завезти меблі та закупити частину обладнання. Нещодавно в оновленому приміщенні пройшла перша зустріч із місцевою молоддю, на якій обрали назву для центра. В січні відбувся конкурс на кращу назву для нового закладу, за підсумками якого перемогла назва «Вулик».
За відгуками молодих мешканців Авдіїївки, створення молодіжного центру стало дуже доречним у місті. Сюди може прийти будь-хто з юнаків та дівчат, якщо він має власні ідеї, проекти, або просто хоче знайти друзів серед однолітків.
Наразі за рахунок субвенції з обласного бюджету активісти планують оздобити приміщення центру ззовні, провести ремонт літнього майданчика, встановити пантус тощо. На Авдіївський та ще 84 центри, які планується відкрити в області до 85-ї річниці Донеччини з обласного бюджету було виділено понад 12 мільйонів гривень.
«Ми плануємо, що ці молодіжні центри будуть молодіжними платформами, які працюватимуть, по-перше, у напрямку неформальної освіти, — говорить начальник управління у справах сім’ї та молоді Лілія Золкіна. – Це не будуть центри дозвілля, де збиратимуться лише для танців та розваг. Це будуть центри, де діятимуть громадські організації , які зможуть надавати різні послуги».
Офіційне відкриття Авдіївського молодіжного центру заплановане на кінець травня цього року.

ВІДЕО: