Авдіївка: Під час відпрацювання виявлені три учасники незаконних збройних формувань

У прифронтовій Авдіївці силами поліції Донеччини та Національної гвардії були проведені спецзаходи з метою підвищення рівня безпеки у святкові дні.
У відпрацюванні були задіяні 100 правоохоронців. Після нічного інструктажу екіпажі вирушили до Авдіївки. У складі піших та мобільних нарядів поліцейські перевіряли транспорт, документи водіїв та пасажирів, відпрацьовували адреси можливого перебування розшукуваних осіб, власників зареєстрованої зброї.
У ході спецзаходів співробітники поліції затримали трьох підозрюваних в участі в незаконних збройних формуваннях — місцевих жителів 31-39 років.
Крім того, поліцейські вилучили два перероблених пістолети, ліквідували незаконний пункт прийому металобрухту та виявили фальшивого «пенсіонера МВС». Чоловік назвався колишнім співробітником управління по боротьбі з організованою злочинністю Київщини та показав пенсійне посвідчення, яке викликало сумніви.
Під час перевірки виявилося, що документ – підроблений, а чоловік в органах внутрішніх справ службу ніколи не проходив. За фактом підробки відкрито кримінальне провадження за ч. 1,3 ст.358 Кримінального кодексу України.
Усього впродовж доби задокументовано чотири злочини. Триває досудове розслідування.
На сьогодні в Авдіївці мешкають понад 26 тисяч людей, з них більше 2300 дітей. З початку бойових дій у місті загинула 61 людина, ще більше 500 отримали поранення. За фактом пошкодження помешкань у поліцію надійшло 1248 повідомлень. У тому числі від обстрілів були пошкоджені лікарня, п’ять шкіл та п’ять дитячих садків.
Відділ комунікації поліції Донецької області