Ансамбль «Червона калина»: 30 років натхнення

Щастя людини – у творчості, вона – джерело духовної наснаги, натхнення. Минулої неділі у актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості, що ледве вмістив усіх бажаючих, народний художній колектив вокального ансамблю «Червона калина» святкував 30-річчя від дня свого створення.

Ансамбль «Червона калина»  об’єднує понад 80 вихованців віком від 5 до 18 років.  І весь цей час незмінним керівником колективу є Валентина Ланевська. Відмінник освіти, вона нагороджена грамотою Національного Центру естетичного виховання дітей та молоді Міністерства освіти і науки,  знаком «Софія Русова»  за перемогу у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості».  Варто відзначити, що колективу «Червона калина» першому з творчих колективів міста було присвоєно звання «зразковий вокальний ансамбль», і кожні п’ять років це звання успішно підтверджується.

На ювілей колективу зібралося  чимало випускників, які приїхали з усіх куточків України: Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, навіть з далекого Китаю та туманного Альбіону  лунали відеопривітання. Святковий концерт вийшов насиченим та яскравим, репертуар був представлений як кращими зразками українського фольклору, так і творами світової музичної класики.  Близько двох годин присутні не втомлювались аплодувати майстерному виконанню музичних композицій. Порадували й шоу-групи «Доміно», ансамбль «Зоряночка», тріо «Мікс», які неодноразово ставали переможцями багатьох конкурсів.

Представники Дружківської міської ради привітали колектив «Червона калина» з ювілеєм, побажали його учасникам творчих успіхів та нових перемог.