Актуальна інформація від командування ОС

У приміщенні медіацентру РТРК «Регіон-Донбас» відбувся брифінг представників Об’єднаних сил за участі заступників командувача ОС та керівників структурних підрозділів за відповідними напрямками діяльності.

Традиційно захід був присвячений підбиттю підсумків діяльності щодо запобігання незаконному переміщенню товарів та вантажів через лінію розмежування й посилення правоохоронної діяльності.

Заступник командувача Об’єднаних сил полковник Олександр Доманський наголосив, що, завдяки рішучій налаштованості військових органів правопорядку, органів прокурорського нагляду, фіскальної та прикордонної служб Об’єднаних сил, спостерігалася стійка тенденція до зростання ефективності заходів із припинення незаконних схем, зменшення потоку контрабанди, яка, без сумніву, є бізнесом на крові людей.

Так, упродовж жовтня 2018 року силами та засобами підрозділів, що залучені до складу Об’єднаних сил, із незаконного обігу було вилучено торгово-матеріальних цінностей на суму 27,6 мільйона гривень, це на 6,6 млн більше, ніж у вересні. З огляду на статистику, жовтень став лідером за сукупністю вилучених коштовностей, а загалом із початку проведення операції Об’єднаних сил було вилучено товарно-матеріальних цінностей, що незаконно переміщувалися в зоні розмежування та на прилеглій території, на загальну суму 92 млн гривень. Водночас, на контрольних пунктах в‘їзду-виїзду було проведено детальний огляд та пропуск понад 145 тисяч транспортних засобів і понад 1 млн 110 тис. громадян. Виявлено 141 факт порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Підсумовуючи, Олександр Доманський укотре наголосив: «Командування Об’єднаних сил  готове співпрацювати з усіма небайдужими громадянами та громадськими організаціями з питань, насамперед, запобігання та виявлення порушень у сфері незаконного обігу товарів. Армія з народом та на його захисті».

Роман БАЛАБОЙКО