Абітурієнти з ОРДЛО зможуть вступити до навчальних закладів за спрощеною процедурою

У Краматорську відбулася спільна прес-конференція за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза, представників департаменту освіти та науки, керівника громадської організації «Фонд «Відкрита політика» Ірини Жданової, державного експерта директорату вищої освіти і освіти дорослих Віталія Носка та координатора проектів Фонду «Відкрита політика» Ірини Загородньої щодо вступної кампанії 2018.

Під час прес-конференції була презентована дорожня карта для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей.

«Для тих абітурієнтів, які не мають паспорта, сертифіката ЗНО або документа про загальну середню освіту, є можливість скористатися спрощеною процедурою вступу до навчальних закладів в освітніх центрах «Донбас-Україна», які працюватимуть з 4 червня по 28 вересня. На базі центру складаються два іспити державної підсумкової атестації з української мови та історії України. Цього року в наказах про зарахування прізвища шифруватимуться для безпеки вступників»¸ – наголосила керівник громадської організації «Фонд «Відкрита політика» Ірина Жданова.

Нагадаємо, усю детальну інформацію абітурієнти зможуть знайти на сайті: dostupnaosvita.com.ua