«7 ВЕРШИН. 2018-2019»: перша зустріч у рамках освітнього проекту

У Святогірську пройшла перша установча зустріч учасників освітнього проекту «7 ВЕРШИН». Організаторами заходу виступив КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Упродовж чотирьох днів молоді лідери з різних міст та районів області набували знань та навичок щодо їхнього саморозвитку.

З перших годин зустрічі, завдяки кваліфікованим тренерам та психологу центру, у групі була створена тепла й довірча атмосфера, яка залишалася такою впродовж усіх днів. Учасники ознайомилися з основними напрямками роботи Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та концепцією проекту, до якого долучилися.

Молоді лідери, присутні на заході, відкрили для себе чимало нової та дуже корисної інформації про емоційний інтелект та інструменти ефективної комунікації з іншими людьми, набули навичок усвідомлення емоцій та управління ними. Кожного вечора на учасників чекала цікава розважальна програма, яка давала змогу розслабитися після напруженого дня. Наступна зустріч відбудеться наприкінці листопада й обіцяє бути не менш цікавою та інформативною.

Олена ФІРСОВА