«Слобожанщина» перемогла «Слов’янськ АТО» з рахунком 7:0

Гвардійці провели матчі у четвертому турі Всеукраїнської Ліги учасників АТО

Слов’янські гвардійці дебютували у груповому етапі Чемпіонату України з футболу на Кубок Героїв АТО з регіонального дивізіону «СХІД».  Загалом таких дивізіонів шість.

Футбол об’єднав понад 3000 учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Минулої суботи до турніру долучилися представники Слов’янського полку. До них у гості прибула досвідчена команда «Слобожанщина».

«Ми складаємось із двох вищих навчальних закладів. Це Військовий інститут танкових військ та Харківський національний університет повітряних сил. Тут курсанти та офіцери. Курсанти – учасники бойових дій, які продовжили контракт і тепер навчаються на офіцерів. П’ятий рік поспіль беремо участь у цьому турнірі. Кожен рік виходимо до фінальної частини. Минулого року від Збройних сил були найкращою командою, але не змогли вирушити на фінальну частину серед кращих команд. У нас Ліга Схід складається з дванадцяти команд», – розповів головний тренер «Слобожанщина» підполковник Євген Іщенко, який брав участь в АТО на території Луганщини у 2015-2016 роках.

Гравці «Слобожанщини» продемонстрували свої сильні сторони, обравши атакуючу тактику. Більшу частину гри вони провели на стороні поля команди «Слов’янськ АТО», яка припустилася ряду прикрих помилок. В результаті 7:0 на користь харківських гостей.

«Це була дебютна гра для нас у цьому турнірі. Нам поки не вистачає зіграності. Сильна команда приїхала. Суперник виступив гідно», – зауважив капітан ФК «Слов’янськ АТО» капітан Дмитро Ракосій.

«Ми боролися, бігли. У мене збиті до крові всі ноги, проте сьогодні спортивна Фортуна посміхнулася нашим візаві», – додав гравець ФК «Слов’янськ АТО» Ярослав Гришаков.

Боротися за перемогу у складі Всеукраїнської Ліги учасників АТО — це не просто віддавати данину грі №1 у світі. Це брати участь в одній з найбільш масових програм спортивно-оздоровчої та психологічної реабілітації учасників бойових дій в Україні, яка працює з 2015 року.

Сергій МОЛОТКОВ