У Маріуполі пройшов майстер-клас із безпеки на дорозі

Юні мешканці Маріуполя взяли участь у флешмобі «Безпечний рух у майбутнє» та квест-естафеті «Азбука дорожнього руху». З допомогою поліцейських діти продемонстрували знання правил дорожнього руху та навички відповідальних пішоходів та велосипедистів.

Заходи відбулися у рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який проходить під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Креативні та пізнавальні конкурси організували для учнів 7-8 класів шкіл Маріуполя представники Донецького юридичного інституту, поліцейські ювенальної превенції Донецької області, співробітники патрульної поліції та міськради.

150 малюнків на тему безпеки дорожнього руху представили для флешмобу школярі з різних міст Донецької області. У такий спосіб малеча закликала дорослих і дітей бути уважними й берегти життя один одного на дорозі.

А під час квесту-естафети «Азбука дорожнього руху» 13 команд школярів та їхні групи підтримки змагалися за звання найвідповідальніших учасників дорожнього руху.

Кожна команда пройшла дев’ять станцій. Кросворд, вікторина на знання прав та обов’язків пішохода, пасажира, велосипедиста, фігурне водіння на велосипеді, – ці та інші цікаві вправи були виконані юними учасниками.

Переможці — учні ліцею-школи №48 — були нагороджені грамотами. А кожен учасник отримав браслети з безпеки руху.

Відділ комунікації поліції Донецької області